Послідовність проведення конкурсу

В період із 20 листопада до 03 грудня 2018 року вчитель іноземної мови учасника (керівник проекту) повинен провести реєстрацію конкурсанта на сайті Фундації Алеком за адресою www.alekomfund.org. Претенденти, зареєстровані після 03 грудня допущені до участі не будуть.

В період з 03 грудня по 20 грудня 2018 року керівник проекту зберігає відео конкурсанта на будь-якому безкоштовному сайті-файлообміннику та в обов’язковому порядку надсилає повідомлення з посиланням на відео на адресу competition@alekomfund.org. Відео, надіслані після 20 грудня участі в конкурсі не братимуть.

До 25 грудня 2018 року десять найкращих робіт-фіналістів будуть опубліковані на сайті Фундації Алеком за адресою www.alekomfund.org, а також на сторінці компанії Алеком освіта у Facebook. Фіналістів визначатиме компетентне журі.

До 10 січня 2019 року проводитиметься оцінка робіт конкурсантів за таким принципом:

  • 50% оцінки складатимуть бали від журі – від 1 до 10;
  • 50% оцінки визначатимуться шляхом голосування на сторінці компанії Алеком освіта у Facebook та подальшого рейтингування по шкалі від 1 до 10.

Принцип рейтингування: відео, яке набере найбільше Like отримає найвищу оцінку – 10, відео, яке набере найменше – 1 бал, відповідно.

В термін до 15 січня 2019 року журі оголосить трьох переможців, які, разом із своїми вчителями, будуть запрошені до участі у «V Щорічному міжнародному Форумі вчителів іноземних мов».

Оголошення володара головного призу та нагородження переможців відбудеться 29 січня 2019 року під час проведення «V Щорічного міжнародного Форуму вчителів іноземних мов».

UKLC

 

UKLC (UK Language Courses), що займається організацією мовних програм вже понад 30 років. На сьогоднішній день це компанія з бездоганною репутацією, яка стрімко розвивається та впевнено займає провідні позиції на мовному ринку Великобританії протягом останніх 5 років! Характерна особливість усіх шкіл, яку відмічають наші гіди – бездоганна організація програми, навчального процесу і справжня командна робота персоналу усіх мовних центрів!

Програми UKLC призначені для дітей та підлітків 8-17 років та проводяться в різних містах Великобританії  – Лондоні, Йорку, Честері, Манчестері, Плімуті, Редінгу, Чічестері, Брістолі, тощо, що дає змогу побачити все розмаїття країни. Мережа акредитована міжнародною організацією British Council, асоціацією English UK, ALTO.

×